Vaj Ulliri Bio

500 LEK

Shitet nga: Boja 23 Tet 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Shes Vaj Ulliri Bio me ullinj pa sperkatje dhe kimikate cilesia me e mire me cmim konkurues ne treg. Vajin mund ta porosisni dhe ta merrni direkt ne fabrike diten qe behet vaji qe edhe ju te shihni te jeni te sigurte ne vajin qe do blini.
Leaflet
Në fillim