Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitja me shumicë/Mall Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shitja me shumicë/Mall,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Maj 10:06 Prodhime ushqimore  ·  Elbasan

Shitet vaj ulliri

8 000 LEK

04 Pri 04:19 Veshje dhe Tekstil  ·  Elbasan

Shitet biznesi

10 000 LEK

13 Mar 11:35 Të tjera  ·  Elbasan

Dyll Soje (Soy Wax )

18 EUR

21 Shk 21:13 Veshje dhe Tekstil  ·  Elbasan

Verore Me Shumice

1 LEK

04 Shk 01:48 Të tjera  ·  Elbasan

Paisje per ambjent guzhine

111 111 111 LEK

11 Jan 12:37 Veshje dhe Tekstil  ·  Elbasan

Metrazhe me shumice

19 Dhj 15:27 Të tjera  ·  Elbasan

Ene kuzhine

15 Dhj 06:15 Të tjera  ·  Elbasan

Gjela rika rosa pula deti

13 LEK

04 Dhj 23:01 Të tjera  ·  Elbasan

bersi ulliti te thate

20 LEK

04 Dhj 22:52 Të tjera  ·  Elbasan

bersi te thate

20 LEK

05 Nën 16:52 Të tjera  ·  Elbasan

Shkundese ulliri

250 000 LEK

01 Nën 09:03 Të tjera  ·  Elbasan

Shiten Tavoline me karrige

50 LEK

15 Tet 16:39 Prodhime ushqimore  ·  Elbasan

Vaj Ulliri BIO

20 Sht 17:44 Prodhime ushqimore  ·  Elbasan

Vaj Ulliri 100% Bio

27 Gush 17:01 Prodhime ushqimore  ·  Elbasan

Merlot per vere

65 LEK

25 Korr 08:46 Të tjera  ·  Elbasan

Bersi ulliri

17 LEK

12 Korr 15:03 Prodhime ushqimore  ·  Elbasan

Grur per te shitur

10 Korr 20:22 Prodhime ushqimore  ·  Elbasan

Grur prodhim 100% vendi

10 Korr 12:20 Prodhime ushqimore  ·  Elbasan

Grur prodhim 100% vendi

20 Qer 19:20 Prodhime ushqimore  ·  Elbasan

Shes Vaj Ulliri

500 LEK

19 Qer 19:59 Veshje dhe Tekstil  ·  Elbasan

rroba banje ne shitje shumice

99 EUR

09 Qer 15:58 Të tjera  ·  Elbasan

Shiten Depozita

1 LEK

15 Mar 19:50 Të tjera  ·  Elbasan

OKAZJONNN

30 EUR

26 Shk 08:05 Të tjera  ·  Elbasan

Bilardo

600 LEK

23 Shk 08:59 Prodhime ushqimore  ·  Elbasan

Shiten paisjet per byrektore,akullore me cmim te mire

500 000 LEK

17 Jan 17:36 Prodhime ushqimore  ·  Elbasan

Vaj ulliri

4 000 LEK

16 Jan 19:16 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Elbasan

SHITET VAJ ULLIRI BIO 100% ME PROVE !

550 LEK

11 Jan 19:33 Prodhime ushqimore  ·  Elbasan

Shes vaj ulliri ekstra te virgjer.

01 Jan 21:39 Të tjera  ·  Elbasan

Vaj ulliri bixa 100% bio

500 LEK

29 Dhj 16:53 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Elbasan

Vaj ulliri

500 LEK

29 Dhj 16:53 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Elbasan

Vaj ulliri

500 LEK

27 Dhj 22:52 Prodhime ushqimore  ·  Elbasan

Vaj ulliri

400 LEK

20 Dhj 20:51 Të tjera  ·  Elbasan

panele diellore fotovoltaik

200 LEK

06 Dhj 10:19 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Elbasan

Vaj ulliri

500 LEK

04 Dhj 22:42 Prodhime ushqimore  ·  Elbasan

Vaj ulliri

29 Nën 19:06 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Elbasan

Vaj ulliri

500 LEK

27 Nën 17:41 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Elbasan

Vaj ulliri

500 LEK

25 Nën 19:30 Prodhime ushqimore  ·  Elbasan

Vaj ulliri bio

500 LEK

18 Nën 08:32 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Elbasan

Vaj ulliri

500 LEK

17 Nën 20:35 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Elbasan

Vaj ulliri

450 LEK

16 Nën 11:56 Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Elbasan

Vaj bio

500 LEK

15 Nën 08:49 Prodhime ushqimore  ·  Elbasan

Vaj ulliri

500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione