Mjalte

7 EUR

Shitet nga: Andrea papa 30 Tet 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Shitet mjalte prodhimit tone ,nga veriu i greqise,(geshtenje dhe lule) (mjalte pishe) dhe mjalte (lule dhe pambuke)meshumice pakiice e dergojme ne vendine tuaje telefone 00306987114483 ose ne mesenger Ανδρέας παπας
Andrea papa
00306987114483
Leaflet
Në fillim