Berat | Biznes dhe punë | Shitja me shumicë/Mall

10 Gush 13:34 ,

Fasule

250 LEK

29 Korr 11:27 ,

Fasule

200 LEK

20 Qer 17:57 ,

Shiten

3 500 EUR

15 Pri 11:10 ,

Vaj ulliri Grek

8 500 LEK

15 Pri 02:46 ,

Vaj ulliri Grek

8 500 LEK

06 Jan 22:12 ,

Raki rrushi

400 LEK

18 Dhj 14:33 ,

Vaje ulliri

650 LEK

11 Nën 12:18 ,

Raki

400 LEKNë fillim