Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitja me shumicë/Mall Të gjitha në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shitja me shumicë/Mall,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Mar 12:55 Të tjera , Berat

Raki Rushi , Vere e Kuqe,uthull

1 LEK

13 Shk 18:38 Prodhime bujqësore/Bimë , Berat

sherebel

13 Shk 11:18 Të tjera , Berat

Shiten bletë

12 Shk 23:17 Veshje dhe Tekstil , Berat

Atlete per femij

50 EUR

19 Jan 14:07 Prodhime ushqimore , Berat

Vaji ulliri

550 LEK

19 Jan 10:52 Prodhime ushqimore , Berat

Raki rushi

400 LEK

17 Dhj 19:47 Prodhime ushqimore , Berat

Vaj Ulliri BIO

1 LEK

15 Dhj 12:27 Veshje dhe Tekstil , Berat

sfdsfsdf

14 Dhj 15:43 Prodhime ushqimore , Berat

shesim ullinj berati

5 LEK

09 Dhj 18:31 Prodhime ushqimore , Berat

Arra

500 LEK

09 Dhj 17:03 Prodhime ushqimore , Berat

Vaj ulliri

500 LEK

06 Dhj 21:26 Prodhime ushqimore , Berat

Vaj ulliri

400 LEK Çmimi me zbritje

06 Dhj 20:44 Prodhime bujqësore/Bimë , Berat

Vaji ulliri 100 % I paster!

450 LEK

05 Dhj 10:12 Prodhime ushqimore , Berat

Vaj ulliri bio 100%

500 LEK

04 Dhj 19:45 Prodhime ushqimore , Berat

Vaj ulliri

500 LEK

17 Nën 02:58 Prodhime ushqimore , Berat

Vaj ulliri

500 LEK

16 Nën 00:33 Prodhime ushqimore , Berat

Vaj ulliri

500 LEK

08 Nën 19:07 Prodhime ushqimore , Berat

Vaj ulliri

500 LEK

07 Nën 18:55 Prodhime bujqësore/Bimë , Berat

Vaj Ulliri origjinal

500 LEK Çmimi me zbritje

05 Nën 22:45 Prodhime bujqësore/Bimë , Berat

Vaj ulliri

500 LEK

05 Nën 10:48 Prodhime ushqimore , Berat

Vaj ulliri

5 EUR

05 Nën 08:38 Prodhime ushqimore , Berat

Vaj ulliri

550 LEK

11 Tet 19:29 Prodhime ushqimore , Berat

Vaj ulliri 100% bio

6 LEK

09 Tet 13:39 Prodhime ushqimore , Berat

Raki rrushi

400 LEK

05 Tet 22:15 Prodhime ushqimore , Berat

raki rushi

40 LEK

30 Gush 20:05 Të tjera , Berat

Shesim rushe

20 Gush 10:54 Të tjera , Berat

Shes kartopeceta rifuxho

1 LEK

19 Gush 20:50 Të tjera , Berat

Fabrik

111 111 LEK

10 Gush 11:42 Të tjera , Berat

Zorra me pika dhe çelsa

10 LEK

05 Gush 10:52 Të tjera , Berat

Karrige dhe tavolina lokalesh

50 000 LEK

04 Maj 08:22 Prodhime ushqimore , Berat

Vaj ulliri

600 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione