Publikuar: Maj 23 2022 11:10

OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME CELESA NE DORE

EUR

Publikuar: Maj 23 11:10
Shikime: 79
ME EKSPERIENCEN TONE PREJ 25 VJETESH DHE STAFIN E KUALIFIKUAR, JEMI NE GJENDJE TE REALIZOJME IMPIANTE MEKANIKE (KONDICIONIMI, HIDROSANITARE, K/ZJARRIT, PISHINA ETJ...) ME "CELESA NE DORE". QE NGA PROJEKTIMI, IMPORTI I MATERIALEVE, INSTALIMI DERI TE MIREMBAJTJA E SPECIALIZUAR, PER TE GARANTUAR CILESI DHE CMIM NGA NJE DORE. NA BESONI DHE DO TE BINDENI!

COMFORT SHPK = CILESI EUROPIANE ME CMIME SHQIPTARE!
design it / build it / service it !
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione