Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime të ndryshme | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej njoftime për shërbime të fushave të ndryshme. Shiko njoftimet për shërbime të ndryshme si krijim të logove, web dizajn, prodhim të produkteve të ndryshme, krijim të webfaqeve, arkitekturë dhe ndërtim, punime elektrike, dhe shumë shërbime të tjera me ofertat më të mira.Sot 11:59 Të tjera , Tiranë

PESHORE ARGJENDARIE

4 000 LEK

Sot 10:31 Të tjera , Tiranë

Sherbime Profesionale Elektrike; Hidraulike; Patinim; Lyerje

500 LEK

Sot 09:01 Dyqani Të tjera , Tiranë

Shiten shisha Sultan Nargile.

80 EUR Çmimi me zbritje

Sot 06:19 Të tjera , Tiranë

Suvatime dhe riparime

Sot 06:04 Të tjera , Tiranë

Murator suvatime dhe nivelime

Sot 06:04 Të tjera , Tiranë

Bojaxhi dhe punime gipsi

Sot 06:04 Të tjera , Tiranë

Pllakashtrues

Sot 06:04 Të tjera , Tiranë

SALDATOR

Sot 06:01 Të tjera , Tiranë

Hidraulik

Sot 04:35 Të tjera , Durrës

SHITET BIZNES LOKAL+LAVAZH NE HYRJE TE DURRESIT

60 000 EUR

Dje 22:39 Të tjera , Tiranë

Bojaxhi ne Lyerje Patinime Stukime

1 EUR

Dje 18:45 Të tjera , Tiranë

Ofertë e shpejtë për kredi private

8 000 EUR

Dje 13:25 Të tjera , Tiranë

Sherbime CALL CENTER

Dje 10:08 Të tjera , Tiranë

Elektricist ne tirane

1 LEK

Dje 10:07 Të tjera , Bulqizë

Bromazolam CAS 71368-80-4

100 EUR

27 Maj 16:04 Të tjera , Tiranë

Punime ELEKTRIKE dhe sipermarrje

5 EUR Çmimi me zbritje

27 Maj 15:16 Të tjera , Durrës

Shitet, Hotel, Shkembi I Kavajes, Durres 820,000 €

820 000 EUR

27 Maj 10:13 Dyqani Të tjera , Tiranë

Sherbim Shitblerje, qeradhenie pronash

1 EUR

27 Maj 10:13 Dyqani Të tjera , Tiranë

Sherbim Shitblerje, qeradhenie pronash

1 EUR

26 Maj 17:06 Të tjera , Tiranë

Punime gipsi. Patinim lyerje

1 111 LEK

26 Maj 14:34 Të tjera , Tiranë

Shiten

25 Maj 23:38 Të tjera , Lushnjë

kondicioner dushe diellor-shitje montim servis

200 EUR

25 Maj 22:57 Të tjera , Tiranë

Ju ofrojmë punime gipsi patinim lyerje Elektrike

25 Maj 18:05 Të tjera , Elbasan

Instalime elektrike

25 Maj 00:04 Të tjera , Tiranë

Makineri akullore me 3 luge

1 500 EUR

24 Maj 21:14 Të tjera , Tiranë

Ju ofrojmë punime gipsi patinim lyerje Elektrike

24 Maj 19:18 Të tjera , Tiranë

Sherbime elektrike + teknik elektroshtepiakesh

23 Maj 20:49 Të tjera , Durrës

Brigad Pune per mure dekorative Rivedil.

1 LEK Çmimi me zbritje

23 Maj 15:23 Të tjera , Tiranë

Shesim kondicioner te rinj dhe të perdorur

35 000 LEK

23 Maj 13:14 Të tjera , Tiranë

Furra manikyri dhe pedikyri

23 Maj 01:49 Të tjera , Tiranë

Mish i Thate

40 LEK

22 Maj 05:00 Të tjera , Tiranë

Varse per tharjen e tapetave

25 000 LEK

21 Maj 16:12 Të tjera , Shkodër

Oferte e limituar shitet faqe instagrami 27k

135 EUR Çmimi me zbritje

20 Maj 17:20 Të tjera , Tiranë

Ju ofrojmë punime gipsi patinim lyerje

12 345 LEK

20 Maj 10:39 Të tjera , Tiranë

Tirane

20 Maj 06:20 Të tjera , Durrës

STUDIO TATUAZHI & PIERCING Cmimi 50eur ne muaj

50 EUR

19 Maj 05:30 Të tjera , Tiranë

ORA MURI ME NGJITJE 3D

16 LEK

19 Maj 01:23 Të tjera , Tiranë

Shoqeruese Femijesh

17 Maj 23:46 Të tjera , Durrës

Kompania e pastrimit “SHINE”

1 LEK


Nëse jeni duke kërkuar për shërbime të ndryshme, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjej mijëra njoftime për shërbime të ndryshme që ofrohen nga kompani në Shqipëri. Shiko njoftimet dhe gjej shërbimin që të duhet.


Gjej shërbime të ndryshme në MerrJep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej shërbimin që të duhet në mesin e mijëra njoftimeve. Shiko njoftimet për shërbime si krijim të logove, web dizajn, prodhim të produkteve të ndryshme, krijim të webfaqeve, arkitekturë dhe ndërtim, punime elektrike, punime alumini, portrete me porosi, dhe shumë shërbime të tjera nga kompani të ndryshme.


Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për shërbimin që të duhet dhe gjej ofertat më të mira.


Reklamo shërbimet tuaja


Nëse keni kompani apo jeni shitës privat që ofron shërbime të ndryshme, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime dhe gjej të interesuarit për shërbimin që ofroni. SHpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve në MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione