Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shërbime,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shërbime | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:36 Transporti dhe Gërmimi , Tiranë

Transport mallrash

10 EUR

Sot 22:35 Transporti dhe Gërmimi , Tiranë

Sherbim Transporti

10 EUR

Sot 22:05 Të tjera , Tiranë

PUNETORI NGARKIM SHKARKIM

1 EUR

Sot 20:11 Transporti dhe Gërmimi , Tiranë

Transport Marjusi

1 LEK

Sot 19:25 Të tjera , Tiranë

Punime Pllakash tirane

1 000 LEK

Sot 19:05 Të tjera , Tiranë

Shtrime Pllakash tirane

1 000 LEK

Sot 19:03 Të tjera , Tiranë

Resin Connection

Sot 17:41 Të tjera , Tiranë

bono privatizimi

300 000 LEK

Sot 16:51 Të tjera , Tiranë

Shërbime Inxhinierike me Profesionist të Licensuar

1 000 LEK

Sot 16:00 Të tjera , Tiranë

Shitet biznesi ne Don Bosko

11 000 EUR

Sot 11:29 Të tjera , Tiranë

Punime ndertimi

Sot 10:00 Transporti dhe Gërmimi , Tiranë

Super Ofertë Autoshkollë

2 500 LEK Çmimi me zbritje

Sot 09:16 Të tjera , Tiranë

Mish i Thate

40 LEK

Dje 09:47 Të tjera , Tiranë

Makina me Qera 6+1 Automatike

17 EUR

23 Sht 15:55 Të tjera , Tiranë

PESHORE ARGJENDARIE

4 000 LEK

23 Sht 12:53 Të tjera , Tiranë

Albania Property Management

1 EUR

23 Sht 08:58 Të tjera , Tiranë

Hidraulik

23 Sht 08:57 Të tjera , Tiranë

Pllakashtrues

23 Sht 08:56 Të tjera , Tiranë

Bojaxhi dhe punime gipsi

23 Sht 08:51 Të tjera , Tiranë

Suvatime dhe riparime

23 Sht 08:50 Të tjera , Tiranë

SALDATOR

23 Sht 07:44 Të tjera , Tiranë

Punime hidraulike

22 Sht 10:12 Transporti dhe Gërmimi , Tiranë

Transport Mallrash/inertesh

10 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shërbime në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shërbime | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione