Kerkoj babysitter/dado/punetore per ne Gjeneve

Blihet nga: Lola 15 Tet 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Kerkoj nje babysitter me eksperience (35-45 vjece), qe te mbaje nje vajze 5 muajshe dhe te kujdeset per punet e shtepise ne Gjeneve. Jam e interesuar te krijoj nje marrdhenie afatgjate pune ku personi do te jetoje me familjen tone ne Zvicer ndaj duhet te jete shume besnike, e edukuar, e zonja dhe e besuar. Pagesa eshte 1000chf/muaj. Duhet te flase anglisht ose frengjisht. Te gjitha shpenzimet e jeteses do te mbulohen nga ne, ndaj rroga eshte plus!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim