Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime Shtëpiake dhe Pastrimi | Njoftimet në Shqipëri


Gjej shërbime pastrimi në Gjithë Shqipërinë. Kërko njoftime dhe gjej ofertat më të mira. Shiko njoftimet për shërbime pastrimi, pastrim kimik, pastrim me avull, pastrim xhamash, punëtore shtëpiake, dezinfektim, punime shtëpiake si hidraulik, elektricist, dhe shumë shërbime tjera.22 Nën 18:29 Shtëpiake dhe Pastrim , Tiranë

Heqje mbetje

5 000 LEK

16 Nën 20:48 Shtëpiake dhe Pastrim , Tiranë

Hidraulik

1 LEK

11 Nën 20:49 Shtëpiake dhe Pastrim , Elbasan

Filtra Uji

150 EUR

05 Nën 20:08 Shtëpiake dhe Pastrim , Tiranë

Shitje montim riparim ndicioneresh

1 EUR

27 Sht 01:37 Shtëpiake dhe Pastrim , Pogradec

Okazion

200 EUR

12 Sht 20:45 Shtëpiake dhe Pastrim , Tiranë

Kerkohet pastruese !

35 000 LEK

12 Sht 03:08 Shtëpiake dhe Pastrim , Tiranë

Pastrim Apartamentesh

20 Gush 10:05 Shtëpiake dhe Pastrim , Durrës

Pastruese/ Sanitare

11 Korr 21:55 Shtëpiake dhe Pastrim , Durrës

Shes ose Nderroj

40 EUR

06 Qer 02:52 Shtëpiake dhe Pastrim , Durrës

pune

02 Qer 22:29 Shtëpiake dhe Pastrim , Tiranë

LAVANDERI ÇARÇAFE

150 LEK

28 Maj 14:40 Shtëpiake dhe Pastrim , Elbasan

sistem filtrimi-filter uji

150 EUR

07 Pri 00:18 Shtëpiake dhe Pastrim , Durrës

Larje tapicerie per makina !

40 EUR

06 Mar 16:55 Shtëpiake dhe Pastrim , Tiranë

Karrige berberi (3cope) + 1 poltron qethje

120 000 LEK

25 Shk 13:05 Shtëpiake dhe Pastrim , Vlorë

Cameriera

08 Jan 08:58 Shtëpiake dhe Pastrim , Elbasan

Lavanderi ergi

2 LEK


Kërkoni kompani pastrimi apo punëtore shtëpiake? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjej ofertat më të mira për pastrim të shtëpive. Eksplor njoftimet në MerrJep.al.


Shërbime pastrimi në Gjithë Shqipërinë


Nëse jeni duke kërkuar për kompani pastrimi MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për shërbime pastrimi, pastrim kimik, pastrim me avull, pastrim xhamash, punëtore shtëpiake, dezinfektim, pastrim me hidrogjen, kujdestare fëmijesh, punime shtëpiake si hidraulik, elektricist, zhbllokime banjo, lavamane, pastrim bojleri, mirëmbajtie të pallateve, dhe shumë shërbime tjera. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej ofertat më të mira për shërbime shtëpiake.


Reklamo shërbime shtëpiake që ofroni


Nëse jeni kompani që ofroni shërbime të ndryshme shtëpiake, reklamo shërbimet tuaja në MerrJep.al dhe gjej të interesuarit për shërbime si pastrim, dezinfektim, pastrim kimik, zhbllokime banjoje dhe shërbime të ngjashme.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione