Shërbime Shtëpiake dhe Pastrimi | Njoftimet në Shqipëri

Gjej shërbime pastrimi në Gjithë Shqipërinë. Kërko njoftime dhe gjej ofertat më të mira. Shiko njoftimet për shërbime pastrimi, pastrim kimik, pastrim me avull, pastrim xhamash, punëtore shtëpiake, dezinfektim, punime shtëpiake si hidraulik, elektricist, dhe shumë shërbime tjera.

08 Nën 01:25 ,

Lavazh

1 800 EUR

30 Korr 10:06 ,

Abazhura

2 500 LEK

20 Korr 15:24 ,

Bolier

55 LEK

Kërkoni kompani pastrimi apo punëtore shtëpiake? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjej ofertat më të mira për pastrim të shtëpive. Eksplor njoftimet në MerrJep.al.

Shërbime pastrimi në Gjithë Shqipërinë

Nëse jeni duke kërkuar për kompani pastrimi MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për shërbime pastrimi, pastrim kimik, pastrim me avull, pastrim xhamash, punëtore shtëpiake, dezinfektim, pastrim me hidrogjen, kujdestare fëmijesh, punime shtëpiake si hidraulik, elektricist, zhbllokime banjo, lavamane, pastrim bojleri, mirëmbajtie të pallateve, dhe shumë shërbime tjera. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej ofertat më të mira për shërbime shtëpiake.

Reklamo shërbime shtëpiake që ofroni

Nëse jeni kompani që ofroni shërbime të ndryshme shtëpiake, reklamo shërbimet tuaja në MerrJep.al dhe gjej të interesuarit për shërbime si pastrim, dezinfektim, pastrim kimik, zhbllokime banjoje dhe shërbime të ngjashme.
Në fillim