Publikuar: Qer 25 2022 06:43

💰Instagram Facebook Tiktok Youtube Marketing Pune ❗❗

Publikuar: Qer 25 06:43
Shikime: 2015
📢LEXONI POSTIMIN ME KUJDES
Kontaktoni ne 📞WhatsApp +355682212425 📧 Instagram @ermirnuhaj
🏢Tashme mund te na vizitoni edhe ne dyqanin fizik ne Fier Lgjja Liri prane Aziles
🏢Nga data 9 maj per te gjitha sherbimet ne rrjetet sociale shoqerohen me kupon tatimor per bizneset gjithashtu sherbimet mund ti merni edhe me pagese me keste mjafton nje kart ID dhe mbi 18 vjec aplikimi kryhet ne moment
🚶‍♂️Mundesi bashkpunimi me cdo freelancer me cmimet dhe garancin me te mire ne treg

🤝Ndertoni paketen qe ju pershtatet sipas deshires tuaj , jemi cdo koh online per tju supportuar dhen ide dhe sugjerime per cdo lloj biznesi ne Marketing

💣Shit si i Cmendur Ofertat Verore 2022 :

💣Istagram Premium S = 10K +follower te miksuar 1 her partner ne giveaway 2 muaj like ne postime super per algoritmin e instagram dhe prezencen e biznesit tuaj tek klientet e rinj vetem 80 euro

💣Instagram Premium M = 15K followers + partner ne 2 giveaway + 4 muaj abonim like ne postime program per rritjen e followersave shqiptar vetem per 150 euro

💣Instagram Premium X = 20K followers + 4 here partner ne giveaway + program per rritjen e followersave shqiptar + 6 muaj abonim like video review me promote dhe tag partnership share ne story vetem per 200 euro
Shembull per reklam ne video e keni ne linkun me poshte:
https://www.instagram.com/p/Cc92ts5Af7u/

🆕NEW

Paketa 3 mujore:
Permban rritje followersave shqiptar ne menyr organike

Paketa 6 mujore
Perman rritje organike followersave krijimi i 6 postimive ne video ose foto per promote duke mos patur probleme me disabled partner ne 3 giveaway si dhe asistec ne cdo kohe

Paketa 12 mujore
Rritje followersash partner ne cdo giveaway asistenc ne cdo kohe like ne postime video reklam krijimi i postimeve speciale etj


🛠5/ Rregullojme ospisonin Promote per cdo lloj instagrami dhe reach limit vetem 30 euro pa perfshi Facebook acount

💣Parnter ne giveaway + reklam ne story per biznesin apo produktin tuaj 30 euro ,

💣Reklam ne Instagram me video dhe review per produktin tuaj + share ne 4 Bloge duke filluar nga 15 euro .
Reklama do te shfaqet mbi 150k Followers followers aktual ne instagram plus ne promote ne nje nga videot e radhe qe une bej


💣Youtube Starter S = Program per youtube per te shtuar oret e shikimit ose per te fituar lek 1-3$ ne dite me shikime organike nga e gjithe bota gjithashtu mer subs dhe like per video te cilat ndihmoj algorithm
Vetem per 70 euro

💣Youtube Premium M = 4K ore shikimi +2K Subscribe + Google Adsense aktiv 200

💣Youtube Premium X = 4K+ ore Shikimi +2K Subscribe + Aktivizimi i Google Adsense + Program qe ju lejon te gjeneroni 1-3$ ne dite vetem per
250 euro

💣Tiktok 10k Followers te huaj adresa reale 120 euro

💣Tiktok 10k Followers plus 100K shikime + sim card usa per te aktivizuar monetize 280 euro

💣Ndertim website + domain sipas deshires + konfigurim i google my bussines mirmbajtje seo duke filluar nga 79 euro

🤝Cdo jave organizojm giveaway me shperblime , Mundesi per te rritur audience shqiptare per Biznesin tuaj ne instagram

🤝Fito lek nga TIKTOK rritje organike per followers dhe shikime ne tiktok + monetize vjen me super ofert


📈Rrisim instagram me Ndjekes Shqiptar dhe te huaj numri sipas deshires

📌Faqe Instagrami dhe TikTOk ne Shitje

📌 6 account-e instagrami me promote pa lidhje me facebook

📌 Faqe isntagrami 20.5K te miksuar Tematik biznes

📌TikTok 12.7k e monetizuar Tematik Animal

📌Faqe ,Account i Verifikuar ne OnlyFans cdo gje e perfshir shoqerohet dhurat me 1 faqe instagram mjafton te fusni banken tuaj dhe perfitoni para📦Sherbime ne rretjet sociale FALAS

🔰Jep 1 review ne google my bussines dhe perfito falas :
500 like ne isntagram
500 views ne TIKTOK
500 Shikime ne YOutube
ℹ SI funksionon: eshte teper e thjeshte kontakto ne whatsapp ose istagram DM dhe ne te japim linkun e google my bussines , per cdo review qe ti ben ti mer 1 nga sherbimet e lart permendura , Perfitimet nuk kane limit mund te lesh review me sa emaile ti zoteron aq her perfiton kto sherbime , kjo eshte nje menyr per tju falenderuar qe jeni pjes e jona dhe na mbeshtetni ne cdo hap qe bejm

📌Risi per 2022:

📌Risim aktivitetin e instagramit tuaj duke ju sjell edhe klient potencial share ne story nga 100dra perdorues aktiv dhe shqiptar super paket per cdo biznes
📌Auto DM ,Mesazhe promocionale per followers te cilet ju deshironi ti targoni mesazhet dergohen nga BOT por me discription dhe postimin qe ju deshironi
📌Autotarget tagetojm audiencen qe ju deshironi ne 1 postimin te tuajin duke perfituar klient potencial dhe aktivitet ne profil


💻Sherbime te tjera:

Mundesi punsimi agjent shitjesh online Paga baze plus bonuse
Mundesi punsimi per mirmbajtje faqesh instagrami

🔰TWITTER followers like komente

🔰FACEBOOK Followers Like Komente

🔰Google Playstore review

🔰Pinterest Followers Like Komente

🔰Spotify Target Followers geo Country play playlist etj

🔰Web Traffic Target SEO nga Google

🔰Linkedin Followers like Views real me geo country

🔰Snapchat Followers country usa

📌6/ Ju ofrojme interesat me te mire dhe hashtaget e duhur per biznesin tuaj per vetem 10 euro

💎7/ Logo dhe Video editing ne menyre profesionale duke filluar nga 10 euro

U Shit:
✖ Faqe Instagrami 16.5K Top Usa dhe Top Albania 80%+ meshkuj ne gjendje cmimi 150 euro dhurat brenda cmimit partner ne giveaway + program per rritjen e followersave shqiptar

✖ Faqe Tiktok 4K + Followers cmimi 50 mij leke

✖ Faqe TIKTOK 12.3k+ top albania super aktive gati per monetize

✖ Shitet Faqe Biznesi per Telefona Celular , faqja ka 10.5k Followers rritur si faqe biznesi nga zero, Promote Aktive pa u ber asnjeher restrict aktiviteti i larte rreth 2.5k vizitor ne muaj

✖ U shit Faqe Instagrami 2.300 followers top Usa dhe shqipria me 8.5% cmimi 30 euro dhurat brenda cmimit partner ne giveaway

✖ U shit 2.900 followers shumica shqiptar pa postime emer biznesi Teknologji telefona kompjuter opsioni promote aktiv pa asnje restrict ndjeksit TOP Albania

✖ U shit 4.020 Followers shumica shqiptar pa postime emer biznesi fashion rroba opsioni promote aktiv pa asnje restrict

✖ U shit 8.900 followers Top shqip dhe kosov 60% femra faqe theniesh krijuar ne 2021 super aktive pa asnje restrict gati per perdorim bizensi per makeup etj

✖U Shit faqe 15k+ followers blog per thenie dhe motivim +60% femra Top Albania Cmimi i negociushem

✖ U shit TikTOk super Aktiv 10K followers me shqiptar gati per monetizim

✖ U Shit faqe BIznesi me 1k Ndjekes shumica shqiptar faqja pa u perdor asnjeher vetem jan rritur ndjeksit me shumice te madhe femrash

✖ U Shit faqe instagram blog 2k+ follower shumica shqiptar rritur me promote

✖ U Shiten 1milion Numra Call Center Cmimi 3000 euro prov jepen 100 numra per gjuhe
Gjuhet Jane : Anglisht Spanjisht Gjermanisht Italisht

✖ U shit Website Ecomercial Aktiv i diznjejuar ne perfeksion me klienta aktiv shoqerohet bashke me social media 10k Ndjeksa ne instagram 1ok Ndjeksa ne Facebook Cmimi 3500 euro

📩Gjithcka qe ju duhet rreth botes se informatikes do jua ofrojme me cmimet me te mira ne treg.
Stafi jone me eksperience 9 vjecare ne boten e internetit eshte i pergatitur per sfidat qe ju na ofroni.
kotanktoni ne:
📲Instagram: @ermirnuhaj
📲whatsapp: +35582212425
📲Adresa : Fier albania lagjja liri
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione