Gjej punë në Marketing dhe Media | Njoftimet në Gjithë shqipërinë


Gjej konkurse pune për Marketing dhe Media. Shiko njoftimet për punë si dizajner grafik, konsulent marketingu, analist i të dhënave, operator Call Center, marketing digjital, menaxher i rrjeteve sociale, menaxher marketingu, Dizajner UI/UX, menaxher SEO, agjent marketingu, dhe shumë vende tjera pune në Marketing dhe Media.
Keni njohuri në Marketing dhe Media? Gjej mundësi punësime në kompani të ndryshme në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet dhe gjej punën ideale për ju në fushën e Marketingut.


Gjej punë në Marketing dhe Media


Kërko njoftime në MerrJep.al dhe gjej mundësi të ndryshme punësimi në gjithë Shqipërinë në Marketing dhe Media. Shiko njoftimet për punë si dizajner grafik, konsulent marketingu, analist i të dhënave, operator Call Center, marketing digjital, menaxher i rrjeteve sociale, menaxher marketingu, Dizajner UI/UX, menaxher SEO, agjent marketingu, specialist marketingu, operator marketingu, dhe shumë vende tjera pune në Marketing dhe Media.


Marketingu online është vazhdimisht në rritje me zhvillimin e platformave sociale, shiko mundësitë për punësim në menaxhimin e këtyre platformave për kompani të ndryshme dhe për marketing në platforma si Facebook, Instagram e të tjera.


Shpall konkurse për punë në Marketing dhe Media


Jeni duke kërkuar për staf për Marketing dhe Media? Krijo njoftime në MerrJep.al duke treguar detajet e punës që ofroni dhe gjej kandidatët e duhur për punë në këtë fushë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione