Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë në Marketing dhe Media | Njoftimet në Gjithë shqipërinë






Gjej konkurse pune për Marketing dhe Media. Shiko njoftimet për punë si dizajner grafik, konsulent marketingu, analist i të dhënave, operator Call Center, marketing digjital, menaxher i rrjeteve sociale, menaxher marketingu, Dizajner UI/UX, menaxher SEO, agjent marketingu, dhe shumë vende tjera pune në Marketing dhe Media.




Sot 15:15 Marketing dhe Media , Tiranë

Operator telefonik

Sot 10:01 Marketing dhe Media , Tiranë

Vajza Promocioni

Dje 16:39 Marketing dhe Media , Durrës

Video Content Creator - Durres (Albania)

29 Maj 13:53 Marketing dhe Media , Durrës

Kerkohet agjent/e imobiliare

23 Maj 14:10 Marketing dhe Media , Tiranë

Montazhier

15 Maj 00:16 Marketing dhe Media , Tiranë

Asistente per nje faqe online

09 Maj 11:18 Marketing dhe Media , Tiranë

Marketing dhe Shitje

Online
01 Maj 16:00 Marketing dhe Media , Tiranë

Kerkohen Operatore ne Shqip

25 Pri 19:10 Marketing dhe Media , Tiranë

Droppshiping

300 EUR

10 Pri 08:28 Marketing dhe Media , Tiranë

OFROJ SHERBIME DESIGN

08 Pri 13:51 Marketing dhe Media , Tiranë

Kerkohen Agjent Forex

01 Pri 14:17 Marketing dhe Media , Korçë

Manko Marketing Agency

24 Mar 21:45 Marketing dhe Media , Fier

Kerkohet menaxher Fier

11 Mar 20:54 Marketing dhe Media , Durrës

Menaxhere zyre

04 Mar 13:57 Marketing dhe Media , Delvinë

Ofertë urgjente pune

27 Shk 09:29 Marketing dhe Media , Durrës

Super Reklamim Biznesi ✅

25 Shk 17:17 Marketing dhe Media , Tiranë

videoeditor

4 900 EUR

25 Shk 17:17 Marketing dhe Media , Tiranë

Kerkoj Montazhier

09 Shk 22:23 Marketing dhe Media , Tiranë

lista leads fx






Keni njohuri në Marketing dhe Media? Gjej mundësi punësime në kompani të ndryshme në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet dhe gjej punën ideale për ju në fushën e Marketingut.


Gjej punë në Marketing dhe Media


Kërko njoftime në MerrJep.al dhe gjej mundësi të ndryshme punësimi në gjithë Shqipërinë në Marketing dhe Media. Shiko njoftimet për punë si dizajner grafik, konsulent marketingu, analist i të dhënave, operator Call Center, marketing digjital, menaxher i rrjeteve sociale, menaxher marketingu, Dizajner UI/UX, menaxher SEO, agjent marketingu, specialist marketingu, operator marketingu, dhe shumë vende tjera pune në Marketing dhe Media.


Marketingu online është vazhdimisht në rritje me zhvillimin e platformave sociale, shiko mundësitë për punësim në menaxhimin e këtyre platformave për kompani të ndryshme dhe për marketing në platforma si Facebook, Instagram e të tjera.


Shpall konkurse për punë në Marketing dhe Media


Jeni duke kërkuar për staf për Marketing dhe Media? Krijo njoftime në MerrJep.al duke treguar detajet e punës që ofroni dhe gjej kandidatët e duhur për punë në këtë fushë.





porche kerkoj pune Pune part time Facebook film gjermani Prishtine steroide Instagram Social media manager Data entry call center shqip dizajn grafik adsense pune online remote Objekt social media Punë montazhier Note 10 call center Pune Motorra uji poltrone Online pune ne elbasan Operator Call Center graphic designer Gazetare Specialist It graphic design designer programe gazetar apartamente ne shitje ne vlore anavar Jam duke kerkuar pur ti derguar ne shkolle perti mar nga shkolla per ti ushquer numeri itelefonit 0698610415 Kerkoj Vend pune Marketing zvicer shitese online nga shtepia Menaxher marketingu Menaxhim instagram Moderatore Jam duke kerkuar pune Web Designer Nokia 8850 Laptop marketing puntore rezidenca kodra diellit Seo Part time Anglisht foto content writer pune online marketing pune ne elbasan Teknik IT Graphic desinger Menaxher I rrjeteve sociale Digital marketing photoshop asistente marketing pune nga shtepia operatore frengjisht video editor Auditore kerkoj punetore PUNe ne marketing Rrjete sociale Galaxy Note 10 Lap top Google call centre anglisht telework Nga shtepia Pune ne spanje fellne per chrysler redaktore redaktore Content kerkoj pune si shitese Graphic Kerkoj pune managjere Managjere marketingu ofroj vende pune facebook ads pune ne elbasan call center gjermanisht Social media manager durres Menaxher marketi aktor Asistence pune ne elbasan greqisht 1 apartament ne fier kati i 2 ose i 3 Menaxher I rrjeteve sociale Njoftime pune falas Menaxhere rrjetesh sociale

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione