Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Punë Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Punë,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Punë | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:40 Industri dhe Prodhimtari  ·  Fier

Ndihmes

Dje 15:24 Të tjera  ·  Fier

Asistente zyre

20 Maj 14:06 Mjeksi  ·  Fier

Kerkohet sekretare

19 Maj 16:11 Të tjera  ·  Fier

Kerkohet punetor per lavazho

18 Maj 21:14 Të tjera  ·  Fier

Lavazhier

17 Maj 18:10 Mjeksi  ·  Fier

Kerkohet asistente dentare

15 Maj 10:26 Transport dhe Distribuim  ·  Fier

Shofer ne Itali

2 800 EUR

14 Maj 23:22 Të tjera  ·  Fier

Rrobaqepese

02 Maj 17:15 Inxhinieri  ·  Fier

Kerkohen puntore

30 Pri 10:32 Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Fier

Vjosa Gips

30 Pri 09:36 Dyqan Industri dhe Prodhimtari  ·  Fier

MARANGOZ

120 000 LEK

Shitësit të Besuar
29 Pri 21:08 Të tjera  ·  Fier

ofertë kredi

23 Pri 22:10 Bujqësi  ·  Fier

Kerkojme nje cift per pune ferme

21 Pri 02:55 Industri e automjeteve  ·  Fier

Lavazhier

20 Pri 17:31 Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Fier

Pllaka

18 Pri 12:13 Të tjera  ·  Fier

Shtrim me pllaka

17 Pri 01:44 Kontabilitet dhe këshilla financiare  ·  Fier

oferta e dhurimit

500 000 000 EUR

13 Pri 22:12 Mjeksi  ·  Fier

Asistente Dentare

09 Pri 19:04 Të tjera  ·  Fier

Kërkoj lavaxho me qera

09 Pri 12:41 Të tjera  ·  Fier

Pllaka

26 Mar 12:37 Të tjera  ·  Fier

Hfhdhsh.1

1 LEK

24 Mar 12:43 Punë nga shtëpija  ·  Fier

Pune online

14 Mar 12:12 Të tjera  ·  Fier

OKAZIONE

03 Mar 15:07 Kujdes dhe Pastrim  ·  Fier

Ofrohet Pune-Zvicer

28 Shk 17:53 Transport dhe Distribuim  ·  Fier

kerkoj pune shofer kamioni

15 Shk 08:20 Të tjera  ·  Fier

SANITARE

15 Shk 08:19 Industri dhe Prodhimtari  ·  Fier

Marangoz

07 Shk 15:08 Agjentë për shitje  ·  Fier

kafe barbaro ftes per distributor

04 Shk 01:48 Punë jashtë vendit  ·  Fier

Eriseld

02 Shk 20:52 Të tjera  ·  Fier

Kerkoj pune

26 Jan 10:01 Punë jashtë vendit  ·  Fier

Kerkoj mekanik

25 Jan 11:31 Kujdes dhe Pastrim  ·  Fier

Lavazhier

15 Jan 22:27 Të tjera  ·  Fier

Furrxhi dhe ndihmes furrxhi

09 Jan 15:37 Transport dhe Distribuim  ·  Fier

kerkoj pune shofer patenten C

08 Jan 14:53 Industri dhe Prodhimtari  ·  Fier

RROBAQEPESE

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Punë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Punë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione