Publikuar: Jan 30 2017 11:46

Mobilje zyre

Publikuar: Jan 30 11:46
Shikime: 51
Shiten per arsye mos perdorimi! Tavoline zyre ne gjendje shume te mire sic tregohet edhe ne foto. Komedine me tre sirtare. Tavoline me dy sirtare dhe sy kanata, mjafte funksionale, ne te cilen mund te vendosesh edhe kompiuterin sepse ka eshe vendin per te vendosur tastieren. Raft librash si ne foto, funksional, i bukur dhe i cilesise se larte. Te gjitha te mesipermet i ofrojme ne nje cmim mjaft te favorshem prej 60.000 lekesh te reja! Karige (6 cope) si ne doto me cmim 1000 leke te reja seicila. Printer Samsung ML-1640 ne vleren 3500 leke te reja. Vendndodhja: Fier
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
51
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione