Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina dhe Inventar për Zyre | Njoftimet në Gjithë Shqipërin


Gjej gjithçka që të duhet për zyre të ndryshme në shitje. Shiko njoftimet për fotokopje, tavolina për zyre, raft për zyre, komodina, printer, reflektor, poltron, printer termik, skaner, karrige lëkure, kasafortë metalike, inventar për zyre, materiale për zyre, mobilje dhe shumëçka tjetër në shitje me ofertat më të mira.Sot 10:49 Për zyrë , Vlorë

Printer Lexmark MX317

15 000 LEK

Online
Dje 11:44 Për zyrë , Tiranë

Shiten 2 tabela

12 Gush 11:30 Për zyrë , Tiranë

Shitet kasaforte

700 EUR

06 Gush 20:53 Për zyrë , Tiranë

Printer Ricoh

30 000 LEK

06 Gush 20:20 Për zyrë , Tiranë

Printer termik

5 000 LEK

31 Korr 14:32 Për zyrë , Tiranë

Tavoline pune

8 000 LEK

17 Korr 09:35 Për zyrë , Tiranë

Vetrata Xhami per lokale

45 000 LEK

17 Korr 09:30 Për zyrë , Tiranë

Rafte muri

5 000 LEK

17 Korr 09:26 Për zyrë , Tiranë

Shiten mobilje per zyre

60 000 LEK Çmimi me zbritje

17 Korr 09:12 Për zyrë , Tiranë

Karrige zyre te thjeshta

3 000 LEK Çmimi me zbritje

21 Qer 16:02 Për zyrë , Tiranë

Kancelari-makine kapese

1 500 LEK

20 Mar 15:22 Për zyrë , Tiranë

Tavolina per zyre, klase etj...

69 000 LEK

07 Shk 12:44 Për zyrë , Durrës

Karrige, tavolinë dhe raft

450 EUR

31 Jan 18:08 Për zyrë , Tiranë

Tavolina Zyre me Palosje Okazion

60 000 LEK

24 Jan 13:38 Për zyrë , Durrës

Karrike zyre

1 000 LEK

22 Jan 12:15 Për zyrë , Tiranë

Karrike Zyre

8 000 LEK

20 Jan 12:56 Për zyrë , Tiranë

Color XEROX C75 Press

9 500 EUR

15 Dhj 11:24 Për zyrë , Tiranë

Karriket

1 500 LEK

18 Nën 20:21 Dyqani Për zyrë , Tiranë

LED GJERMAN

70 EUR

01 Tet 11:37 Për zyrë , Tiranë

Karrige rrotulluese me piston ulje-ngritje

4 000 LEK

30 Sht 13:30 Për zyrë , Tiranë

Karrige

4 000 LEK

20 Sht 11:55 Për zyrë , Tiranë

Karrige zyre

3 000 LEK

27 Korr 18:27 Për zyrë , Durrës

Llamp detektor per kartmonedha

50 EUR

07 Qer 14:15 Për zyrë , Tiranë

Fotokopje-printer-scanner multifunction XEROX

7 000 LEK Çmimi me zbritje

07 Qer 14:09 Për zyrë , Tiranë

Printer me ngjyra

8 000 LEK Çmimi me zbritje

02 Maj 17:22 Për zyrë , Tiranë

Shiten karrige zyre

4 000 LEK

04 Pri 20:47 Për zyrë , Elbasan

Shitet printer

25 000 LEK

23 Mar 13:09 Për zyrë , Tiranë

Shitet makine shtypi per libra

1 500 EUR

20 Dhj 19:14 Për zyrë , Shkodër

Kasafort

18 Nën 22:56 Për zyrë , Tiranë

Kerkoj cutter

09 Nën 17:23 Për zyrë , Tiranë

Kerkoj paisje stampimi

02 Sht 09:03 Për zyrë , Durrës

Makine Lekesh(Money machine)

55 000 LEK

25 Gush 23:30 Për zyrë , Tiranë

Shitet karrige me rrota e re.

18 999 LEK

28 Mar 23:32 Për zyrë , Durrës

Toner printer

15 000 LEK

24 Mar 16:58 Për zyrë , Berat

shiten mobilje per zyre

23 Mar 16:06 Për zyrë , Durrës

Canon Ir 4045

500 EUR

14 Jan 02:30 Për zyrë , Bulqizë

Gold detector whatApp +13478992008

2 500 EUR

28 Dhj 06:36 Për zyrë , Devoll

Prestamo rapido

08 Dhj 15:47 Për zyrë , Elbasan

Makine Ekspresi me kapsula Tassimo

7 000 LEK

07 Dhj 10:49 Për zyrë , Tiranë

Shitem paijse Call centeri, PC+Tavolina+Karrige.

100 EUR

30 Tet 11:23 Për zyrë , Durrës

Pajisje autoshlolle

35 000 LEK


Kërkoni për makina dhe inventar për zyre? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të mobiljeve, pajisjeve dhe inventarit për zyre me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet.


Blej Makina dhe Inventar për Zyre


Nëse jeni duke kërkuar për pajise, mobilje apo inventar për zyre, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjej njoftime për fotokopje, tavolina për zyre, raft për zyre, komodina, printer, reflektor, poltron, printer termik, skaner, karrige lëkure, kasafortë metalike, inventar për zyre, materiale për zyre, mobilje, Fotokopje Toshiba, Fotokopje Canon, ngrohëse, Kondicioner, Karrige me rrota, skaner profesional, dhe shumë makina dhe pajisje tjera për zyre në shitje.


Shit Makina dhe Inventar për Zyre


Posedoni Makina dhe invenstar për zyre që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione