Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Inventarë Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Inventarë,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:51 Makina dhe vegla industriale  ·  Fier

shes printer 3Dgjendja i ri!

750 EUR

Dje 17:45 Të tjera  ·  Fier

Pianure

35 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:44 Të tjera  ·  Fier

Furre me 4 reziztenca 3 rafte. 4000 L

4 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Maj 15:06 Paisje për mjeksi  ·  Fier

Shitet aparat oksigjeni gjerman

500 EUR

14 Maj 17:54 Makina dhe vegla industriale  ·  Fier

shitet

300 LEK Çmimi me zbritje

Online
07 Maj 09:40 Të tjera  ·  Fier

Freze Krahatore(Gear Hobbing Machine)

15 000 EUR

03 Pri 09:18 Të tjera  ·  Fier

Printer APEX UV 6090

8 500 EUR

03 Shk 12:32 Për restorane dhe kafene  ·  Fier

FRITEZE 5+5 LITRA ME GAZ E RE 500 MIJE LEKE

500 LEK

31 Jan 11:21 Për restorane dhe kafene  ·  Fier

FRITEZE 5+5 LITRA ME GAZ E RE 500 MIJE LEKE

500 LEK

28 Jan 14:39 Për shitore/butiqe  ·  Fier

Mulli kafeje në shitje

11 Jan 21:19 Për restorane dhe kafene  ·  Fier

Zgare me gaz e re 400 mij lek 0693023855

400 LEK

11 Jan 11:49 Makina dhe vegla industriale  ·  Fier

Torrno druri

10 Jan 10:20 Për restorane dhe kafene  ·  Fier

ZGARE ME GAZ 300 MIJE LEKE E RE 0693023855

300 LEK

10 Jan 10:06 Për restorane dhe kafene  ·  Fier

KREPIERE ME GAZ E RE 600 MIJE LEKE 0693023855

600 LEK

06 Jan 08:31 Për restorane dhe kafene  ·  Fier

ZGARE ME GAZ 200 MIJE LEKE E RE 0693023855

200 LEK

05 Jan 12:19 Për restorane dhe kafene  ·  Fier

ZGARE ME GAZ 200 MIJE LEKE E RE 0693023855

200 LEK

04 Jan 11:54 Për restorane dhe kafene  ·  Fier

okazion

400 000 LEK

07 Dhj 11:43 Të tjera  ·  Fier

cnc sper granit

5 300 EUR

14 Nën 19:32 Për parukeri / kozmetikë  ·  Fier

Shitet krevati estetik

15 000 LEK

10 Nën 17:12 Makina dhe vegla industriale  ·  Fier

Fabrike vaj ulliri

20 000 EUR

Online
21 Sht 18:50 Të tjera  ·  Fier

Kazan Rakie 1000L

21 Sht 18:42 Të tjera  ·  Fier

kontejner 4000l

17 Gush 12:37 Të tjera  ·  Fier

Gjenerator 100kw

200 000 LEK

Online
17 Gush 12:21 Të tjera  ·  Fier

Filter pres

200 000 LEK

Online
17 Gush 12:18 Të tjera  ·  Fier

Makineri per vaj luledjelli

270 000 LEK

Online
30 Korr 13:59 Për restorane dhe kafene  ·  Fier

Pajisje per bar

800 EUR

03 Korr 10:26 Të tjera  ·  Fier

Makineri per shkrime ne mermer dhe granit

6 550 EUR

28 Maj 15:49 Të tjera  ·  Fier

Freze Krahatore(Gear Hobbing Machine)

25 000 EUR

27 Maj 17:23 Të tjera  ·  Fier

Mermer Makineri per foto ne granit

3 200 EUR

26 Maj 12:31 Të tjera  ·  Fier

Shiten fije per makina qepese industriale

1 EUR

19 Maj 09:13 Të tjera  ·  Fier

SHITET PANTOGRAF ELEKTRONIK

07 Maj 19:32 Makina dhe vegla industriale  ·  Fier

Fabrike vaj ulliri

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Online
05 Maj 23:15 Për restorane dhe kafene  ·  Fier

Frigorifer Banak DGN Italian

50 000 LEK

05 Maj 00:48 Makina dhe vegla industriale  ·  Fier

Vaj luledjelli.

400 000 LEK Çmimi me zbritje

Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione