Manikina 4 cop

0 LEK

Shitet nga: artur 26 Mar 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
shiten 4 cop manikina me kembe (meshkuj)1500lek/cop
dhe 15 buste ( meshkuj) 400lekcopa
Leaflet
Në fillim