berber shop

3 000 EUR

Shitet nga: kesjan 31 Jan 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
dyqani i sapo rregulluar biznesi shitet per arsye emigrimi me pun te ngritur ndodhet te stacjoni trenit perball shkolles mekanike dhe gjimnazit jani nushi
Leaflet
Në fillim