Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dorëzim i biznesit të përpunuar Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Dorëzim i biznesit të përpunuar,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Dorëzim i biznesit të përpunuar | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Nën 06:25 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

Shitet Lokal

17 Qer 20:13 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

Kaldaje avulli

1 LEK

17 Qer 20:10 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

Kaldaje presjoni avulli

1 LEK

15 Pri 13:01 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

Shitet makine qethje

7 000 LEK

18 Nën 21:17 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

Divan

680 LEK

06 Maj 23:38 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

tend djelli

600 LEK

03 Maj 12:18 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

tend djelli

550 EUR

22 Mar 20:55 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

karrike

100 EUR

15 Mar 04:35 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

Okazion

13 Mar 18:51 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

Okazion

2 000 EUR

24 Shk 10:29 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

Shitet biznesi

1 EUR

25 Jan 22:46 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

Krevat masazhi

200 EUR

24 Dhj 21:56 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

Makineri per bustina

5 500 EUR Çmimi me zbritje

07 Nën 17:14 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

sharre mishi

1 500 EUR

12 Tet 17:45 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

MAKINERI MOZZARELA

1 EUR

31 Mar 11:03 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

SHITET OSE JEPET ME QERA

1 EUR

23 Shk 08:11 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

Total kransh

100 LEK

10 Shk 21:54 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

Fast food

500 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Tet 14:00 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Lushnjë

Mobilie per Berberane

900 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dorëzim i biznesit të përpunuar në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Dorëzim i biznesit të përpunuar | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione