JEPET AMBIENT 3+1 BOSH PER ZYRE PRANE QENDRES.

600 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Enkel 20 Nën 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Zyra
Jepet apartament ne hyrje te rruges myslym shyri me siperfaqe neto 100m ne katin e 3te. Ambienti eshte i perbere nga nje korridor qe organizohet ne 5 dyer nga te cilat 1 eshte banjo dhe te tjerat jane dhoma. Per me shume info ju lutem kontaktoni.
Enkel
0696288806

Viber:
po

Skype:
jo

WhatsApp:
po
Leaflet
Në fillim