Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zyra me Qera | Njoftimet ne Gjithë Shqipërinë


Gjej ambiente zyreje me qera në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për ambiente zyreje, zyre avokatie, inventar për zyre, mobilje për zyre, zyre me qera, zyre call center, dhe shumë të tjera me qera. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej atë që të përshtatet më shumë.Sot 07:17
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

Jepet me qira Ambient zyrash!!!

4 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 07:05
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

Jepet me qira ambient biznesi tek Rainbow Center,Bllok!

6 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar

Sot 07:28 Zyra  ·  Tiranë

Ambjent biznesi me qera te Brryli

65 000 LEK / muaj

Sot 07:17 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

Zyra me qira te Pazari i Ri

1 145 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
Sot 07:17
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE ZONEN E PORCELANIT!

500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 07:17
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANE PAZARIT TE RI!

2 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 07:17
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

Jepet me qira Ambient zyrash!!!

4 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 07:08 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

Jepet me qira ambient zyre

450 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 07:06
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

JEPEN ME QIRA AMBIENTE KOMERCIALE PER ZYRA PERBALLE ROGNER!

14 724 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 07:06
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Elbasan

Jepet me qira ambient per zyra, Elbasan!

580 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 07:06
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

Zyra me qira ne Rrugen Hoxha Tahsim

750 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
Sot 07:05
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

Vlore Jepet me Qera Ambient per Klinik Dentare

35 000 LEK / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 07:05
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

Jepet me qira ambient biznesi tek Rainbow Center,Bllok!

6 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 06:43 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

Jepen me qira zyra te Shallvaret

600 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për ambient zyreje me qera? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe për ambiente zyreje të ndryshme nëtëgjitha qytetet e Shqipërisë, me ofertat më të mira.


Blej Ambiente zyreje me qera


Nëse jeni duke kërkuar për ambiente zyreje me qera në Shqipëri, kjo është kategoria e duhur për ju. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të përshtatet më shumë. Gjej njoftime për ambiente zyreje, zyre avokatie, inventar për zyre, mobilje për zyre, zyre me qera, zyre call center, zyre kontabilisti, dhe shumë lloje të tjera. Gjej zyre në Tiranë, Elbasan, Fier, Durrës dhe në gjithë Shqipërinë. Gjej ofertat më të mira në MerrJep.al.


Krijo Njoftime per Zyre me qera në MerrJep.al


Nëse keni ambiente të ndryshme zyreje që dëshironi ti jepni me qera, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione