SHITET DHOME FRIGORIFERIKE FRANCEZE

1 EUR

Shitet nga: Kristi 31 Korr 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Të tjera
Shes ose nderoj dhome frigoriferi(ben dhe ngrirjen) i ardhur nga franca i perdorur 1 muaj vetem, ne gjendje perfekte!!
Leaflet
Në fillim