Publikuar: Jan 05 2017 12:53

BIZNESI NE TIRANE

LEK

Publikuar: Jan 05 12:53
Shikime: 9
Linje detergjentesh italiane te hapura (me peshe), "LOFTY" dhe artikuj industriale.
Adresa: Rr. Petro Nini Luarasi, 50 m mbi shkollen e baletit- tregu I ri fruta-perime. Cmimi I diskutueshem.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
9
0684034740

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione