Published: Korr 02 2020 11:13

ambient biznesi me qera

LEK

Published: Korr 02 11:13
Views: 3
Objekti eshte 2katesh. Lokali qe jepet me qera ndodhet ne katin e dyte, pas Fakultetit te Inxhinerise se ndertimit dhe Arkitektures , prane zjarrefikset Tirane, (21 Dhjetori).Qera e relativisht e ulet , vetem 25000 leke / muaj. Ambienti eshte i pamobiluar
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
3

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information