Restorant 499 Meter katrore RR' Tirane Shkoder

275 000 EUR

Shitet nga: redi 12 Pri 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Hapësirat
Të tjera


Ndertesa 499 meter kartore esht me hipotek te behet deri ne tre kat ndertesa esht me inxhinjer +artitekt ka 1000 meter katrore trudh Rrumbullak ndertesa esht 30 meter larg ruges nacionale Tirane - Shkoder plus kalibe per roje 30 meter katrore brenda rethimit ka transformatorin e vet 3 fazorsh adresa km5 ruga nacionale shkoder Tirane Melgush Cmimi : 275.000Euro I diskutushem Cel: 0698906788 Whatsap Viber
Pranojm dhe oferta makine plus lek nga ana juaj

Leaflet
Në fillim