Magazine me qira ne hyrje te Vores

2 200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Valbona 16 Sht 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Të tjera
Magazine per qira ne hyrje te Vores, buze rruges kryesore. Magazina ka:
-Njolle ndertimi 750 m2 dhe 1100 m2 truall te shfrytezueshem.
-3 zyra, 2 tualete, 1 kuzhine e vecuar, 1 dhome garderobe.
-Lartesi 7.5 m
-Aspirim, sistem alarmi, sistem zjarri, ndricim, kamera,3 depozita uji (2000 litershe), gjenerator, 2 porta (hyrese dhe dalese)
Magazina eshte e pershtatur per depo farmaceutike, por mund te sherbej dhe per aktivitete te tjera.
Ne cmim nuk perfshihen taksat.
Leaflet
Në fillim