Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Me qera | Ambiente biznesi | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 00:04 Të tjera , Tiranë

Jepet lokal me Qera ne Astir

1 300 EUR / muaj

Dje 16:29 Të tjera , Tiranë

Qera, Ambjent Biznesi Kullat Binjake

6 300 EUR / muaj

Dje 16:03 Të tjera , Tiranë

Ambjent komercial per qira tek Shkolla e Baletit

2 000 EUR / muaj

Dje 14:32 Të tjera , Tiranë

Ambjent biznesi me qera

800 EUR / muaj

Online
Dje 14:06 Të tjera , Tiranë

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE LIQENI I THATE

300 EUR / muaj

Online
Dje 14:06 Të tjera , Tiranë

/✅Ambjent biznesi me qera ne zonen e Myslym Shyrit

1 200 EUR / muaj

Dje 14:06 Të tjera , Tiranë

/✅Apartament 2+1+2 me qera per zyra te kompleksi turdiu

450 EUR / muaj

Dje 14:02 Të tjera , Tiranë

/✅Jepet me qera kapanoni me vendodhje ne Kashar

1 500 EUR / muaj

Dje 14:02 Të tjera , Tiranë

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE 21 DHJETORI!

1 400 EUR / muaj

Online
Dje 13:51 Të tjera , Tiranë

JEPET KAPANON ME QERA NE ZONEN E KOMBINATIT !!

1 200 EUR / muaj

Online
Dje 13:51 Të tjera , Tiranë

Jepet me qera ambient komercial tek Myslym Shyri

Dje 13:44 Të tjera , Tiranë

/✅Jepet godine 3-kateshe me qera prane Ardenos

8 000 EUR / muaj

Dje 13:29 Të tjera , Tiranë

/✅Dyqan me qira te Rruga e elbasanit

1 000 EUR / muaj

Dje 13:28 Të tjera , Tiranë

/✅Ambjent biznesi me qera te zogu i zi prane Ring center

800 EUR / muaj

Dje 13:25 Dyqani Të tjera , Tiranë

Kapanon me qera, Lushnjë

5 000 EUR / muaj

Dje 13:21 Dyqani Të tjera , Tiranë

Godinë 4-katëshe me qera, Qendër

17 000 EUR / muaj

Dje 13:10 Të tjera , Tiranë

✅Ambjent open space me qera per zyra ne Qender te Tiranes

18 000 EUR / muaj

Dje 13:04 Dyqani Të tjera , Tiranë

Qera, Hotel, Kodra E Priftit, Tiranë.

2 500 EUR / muaj

Online
Dje 13:04 Të tjera , Tiranë

��Ambjent biznesi me qera te kompleksi arlis

1 350 EUR / muaj

Online
Dje 13:04 Të tjera , Tiranë

----------Ambjent biznesi me qera ne kamez

9 800 EUR / muaj

Online
Dje 12:57 Dyqani Të tjera , Tiranë

Kapanon me qera, Bërzhitë

3 500 EUR / muaj

Dje 12:57 Të tjera , Tiranë

@Apartament 2+1 me qera per zyra te kompleksi turdiu

450 EUR / muaj

Dje 12:57 Të tjera , Tiranë

@Ambjent biznesi me qera te rruga e kavajes prane condor cen

600 EUR / muaj

Dje 12:57 Dyqani Të tjera , Tiranë

Ambjent biznesi me qera, Kamëz

3 000 EUR / muaj

Dje 12:57 Dyqani Të tjera , Tiranë

Ambjent magazinimi me qera, Kthesa e Kamzës

1 500 EUR / muaj

Dje 12:57 Të tjera , Tiranë

@ambjent biznesi me qera te komuna e parisit

800 EUR / muaj

Online
Dje 12:57 Dyqani Të tjera , Tiranë

Ambjent magazinimi me qera, Kombinat

2 000 EUR / muaj

Dje 12:53 Dyqani Të tjera , Tiranë

Ambjent Duplex me qera, Rruga e Kavajës

20 800 EUR / muaj

Dje 12:53 Dyqani Të tjera , Tiranë

Ambjent zyrash me qera, Autostrada Tiranë-Durrës

4 200 EUR / muaj

Dje 12:53 Dyqani Të tjera , Tiranë

Restorant me qera, Rruga e Durrësit

2 400 EUR / muaj

Dje 12:49 Të tjera , Tiranë

Bar Caffe me qera-Lor Caffee

900 EUR / muaj

Dje 12:41 Të tjera , Tiranë

/✅Jepet me qera kapanon 2 kateshe ne Prush.

4 000 EUR / muaj

Dje 12:40 Të tjera , Tiranë

@Ambjent biznesi me qera te stacioni i trenit

5 000 EUR / muaj

Dje 12:34 Dyqani Të tjera , Tiranë

Ambjent magazinimi me qera, Vaqarr

4 600 EUR / muaj

Dje 12:30 Dyqani Të tjera , Tiranë

Ambjent magazinimi me qera, Berzhitë

1 400 EUR / muaj

Dje 12:30 Dyqani Të tjera , Tiranë

Ambjent magazinimi me qera, Vaqarr

5 000 EUR / muaj

Dje 12:30 Dyqani Të tjera , Tiranë

Kapanon me qera, Kashar

10 000 EUR / muaj

Dje 12:19 Të tjera , Tiranë

QERA , KAPANON , PRANE TEG ,TIRANE

5 000 EUR / muaj

Online
Dje 12:12 Dyqani Të tjera , Tiranë

Kapanon me qera, Vaqarr

Dje 12:12 Të tjera , Tiranë

Qera, Hotel, Kodra E Priftit, Tiranë.

2 500 EUR / muaj

Online
Dje 12:12 Dyqani Të tjera , Tiranë

Ambjent biznesi me qera, Rruga "Xhanfize Keko"

10 000 EUR / muaj

Dje 12:12 Dyqani Të tjera , Tiranë

Ambjent biznesi me qera, Komuna e Parisit

3 100 EUR / muaj

Dje 11:54 Dyqani Të tjera , Tiranë

Ambjent biznesi me qera, Ministria e Jashtme

3 000 EUR / muaj

Dje 11:50 Dyqani Të tjera , Tiranë

Ambjent biznesi me qera, Pazari i Ri

4 300 EUR / muaj

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Me qera | Ambiente biznesi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione