Publikuar: Maj 17 2022 04:51

Shitet Magazine plus Biznes

Publikuar: Maj 17 04:51
Shikime: 88
Shitet nje magazine me siperfaqe 575.40 m2 dhe 775 m2 truall. Brenda nderteses eshte instaluar nje bloje gruri. Aktiviteti i ketij biznesi eshte bloje gruri dhe shitje ushqimesh blegtorale. Objekti ka kabine tensioni. Eshte bere rivleresimi i objektit. Cmimi eshte i arsyeshem.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione