Elbasan | Biznes dhe punë | Ambiente biznesi


18 Jan 12:31 ,

Jepet me qera dyqani 80 m2

350 LEK / muaj

13 Jan 16:16 ,

Jepet me Qera

350 LEK / muaj

25 Dhj 13:13 ,

Magazine ne Elbasan

220 000 EUR

Në fillim