Publikuar: Jan 23 2016 01:09

Shitet fabrike perpunimi qumeshti

Publikuar: Jan 23 01:09
Shikime: 22
Shitet fabrike perpunimi qumeshti me linje te kompletuar pastetizator separator homogjenizues 5000l/ore ,linja e paketimit e kompletuar 4800 tasa /ore teknologji dhe ambiente bashkekohore
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione