Publikuar: Gush 09 2022 05:13

Dyqan qender qera+shitet

Publikuar: Gush 09 05:13
Shikime: 1422
Shitet ose jepet me qera dyqan ne berat qender. Adresa : Prapa ish Bankes Credins afer bar shpetimi dhe bar dyrmo.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione