Berat | Biznes dhe punë | Ambiente biznesi

10 Gush 20:29 ,

Dyqan

110 000 EUR

07 Korr 12:29 ,

Dyqan

3 000 LEK / muaj

12 Qer 10:56 ,

jepet lokali me qera

30 000 LEK /

10 Qer 10:35 ,

Jepet me qera

30 000 LEK / muaj

22 Maj 07:42 ,

OKAZION Kapanon / Magazine OKAZION

160 000 EUR Çmimi me zbritje

08 Mar 22:29 ,

Lavatest

15 000 LEK

21 Shk 12:48 ,

MagazineNë fillim