Publikuar: Qer 09 2019 02:06

Ambient me qera(perballe furres Cegora)

Publikuar: Qer 09 02:06
Shikime: 1
Ambient shum i pershtatshem per bar restorant apo biznes tjeter ,disponon lulishte perpara dhe hapsire te bollshme. 100meter katror hapsire e brendshme+ oborr dhe lulishte , gjendet tek ish sigurimet shoqerore ,rruga 1maji ,perballe me furren Cegora
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0693727474

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione