Magazine me Qera

50 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Emirjon Dhima 30 Mar 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jepet me qera magazine me siperfaqe ndertese 360 m2 dhe siperfaqe trualli 720 m2,magazina eshte e rikonstruktuar dhe e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.Pozicionohet ne ane te Autstrades dhe ka hyrje - dalje.

Emirjon Dhima
+355692206870
Në fillim