Publikuar: Tet 11 2018 09:17

Jepet me qera kapanon ne autostraden Durres Tirane

EUR

/ muaj
Publikuar: Tet 11 09:17
Shikime: 51
Jepet me qera kapanon ne autostraden Durres Tirane km4 . Obiekti ndodhet buze rruges dhe ka uje te pishem 24 ore, Gabine elektrike te personalizuar nga 20kv, sistem sigurie dhe kamera sigurie, roje private.
Siperfaqa 1700m2 cmimi 2200 euro.
00355 (0) 692050511
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione