Fenera c203 motor mini kuper 1.6 2004

1 EUR

Shitet nga: Fenera 04 Tet 01:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Motoa mini cuper 1.6 benxin dhe pjes reszerv) motor 270 cdi+kamjo211)motir 220 cdi c klas 202)dhe pjes rezerv motorashe bmw 3.0d 2.0d 2004)fordi peugot fiat 2.0 hdi 2007)(renoj suzuk grand vitar 1.9 tdi 2007)Ml 164 3.5 benxin )audi 2.0 tdi 2007)dhe pjes komlet makin s320cdi 2003 etj...
Leaflet
Në fillim