Publikuar: Qer 29 2018 10:51

Dvr dhe navigator 7" android

LEK

Publikuar: Qer 29 10:51
Shikime: 3
Shes nje dvr 7" android me touch screen.....kamer perpara dhe mbrapa......real time recording.....gshock sensor bllokon momentet e aksidenteve.....dhe kur makina eshte fikur regjistron perpara dhe mbrapa nese dikush e godet ose e dhunon makinen.....bluetooth 16gb.....vend per karte memorje slot per karte sim....eshte blere 169 dollare dhe e shes 100000 leke te vjetra.....e shes pasi kam nderruar makine dhe nuk pershtatet me kroskotin e makines qe disponoj
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355696015594

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione