Pajisje GPS dhe navigator në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

GPS pajisje të ndryshme për navigim. Gjeni sistem GPS për makina nga modelet e ndryshme. Shikoni njoftimet për navigator, aparat GPS apo pajisje GPS, Kasetofon, GPS Tracker, Navigator android, Navi të madhë për marka të ndryshme të makinave, Riparime të Navigatorëve dhe pajisje tjera që ju nevojiten për makinën tuaj.

Blini dhe shisni GPS, Navigator, Kasetofon këtu. Nëse keni pajisje GPS për shitje, atëherë ju mund ta postoni njoftimin në Merrjep.al dhe të gjeni blerës potencial për paisjen në shitje. Postoni njoftimet tuaja për pajisje GPS apo sistem GPS dhe kontaktohuni nga blerësit.

01 Mar 15:18 ,

Sistem navigimi

1 EUR

01 Mar 12:17 ,

Bmw

150 EUR

20 Shk 11:49 ,

Navigatore

18 Shk 10:58 ,

Navigatore

17 Shk 14:51 ,

kasetofon tyota

30 EUR

18 Jan 15:31 ,

Kasetofon

80 EUR

Blini dhe shisni pajisje GPS për makina

Dëshironi të vendosni sistem GPS në makinën tuaj? Shikoni njoftimet në Merrjep.al dhe gjeni GPS pajisje dhe navigator, GPS tracker, Mini GPS, Kasetofon, Sensor parkimi, Radio dhe pajisje tjera. Nëse dëshironi ta riparoni navigatorin e makinës tuaj, atëherë shikoni njoftimet për riparime të sistemeve GPS dhe gjeni kompani që ofron shërbim për riparimin e pajisjeve GPS.

Shikoni njoftimet në Merrjep.al dhe gjeni navigator, kasetofon, sensor dhe pajisje tjera për markat e ndryshme të makinave si: Golf, Passat, Mercedes-Benz, BMW, Aud, Toyota, Opel, Ford dhe shumë tjera.

Shisni navigator/GPS në MerrJep.al

Nëse keni pajisje për navigim që dëshironi të shisni, Merrjep.al është vendi i duhur për shitje. Me mbi 70,000 vizitorë ditor, ju mundeni lehtë të gjeni blerësit potencial të produktit tuaj. Krijoni njoftime të pasura me informacione të nevojshme për produktin dhe shpërndani njoftimin në tregun më të madh online - Merrjep.al.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione