Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pajisje GPS dhe navigator në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


GPS pajisje të ndryshme për navigim. Gjeni sistem GPS për makina nga modelet e ndryshme. Shikoni njoftimet për navigator, aparat GPS apo pajisje GPS, Kasetofon, GPS Tracker, Navigator android, Navi të madhë për marka të ndryshme të makinave, Riparime të Navigatorëve dhe pajisje tjera që ju nevojiten për makinën tuaj.


Blini dhe shisni GPS, Navigator, Kasetofon këtu. Nëse keni pajisje GPS për shitje, atëherë ju mund ta postoni njoftimin në Merrjep.al dhe të gjeni blerës potencial për paisjen në shitje. Postoni njoftimet tuaja për pajisje GPS apo sistem GPS dhe kontaktohuni nga blerësit.15 Pri 13:54 GPS pajisje  ·  Tiranë

Hartat me te fundit per S-Class W221 & CL- Class

50 EUR

15 Pri 13:53 GPS pajisje  ·  Tiranë

NAVIGATOR GARMIN EUROPE 2024 (TE RI NE KUTI)

80 EUR

15 Pri 13:51 GPS pajisje  ·  Tiranë

Aktivizimi ///AMG Menu per Mercedes-Benz (Te gjith modelet)

100 EUR

14 Pri 08:33 GPS pajisje  ·  Tiranë

GPS ME FIKJE NE DISTANCE DHE HAPJE KOFANO

4 500 LEK

11 Pri 14:01 GPS pajisje  ·  Tiranë

Obd 2 gjen edhe fshin cdo error te mjetit tuaj 0692211323

25 LEK

11 Pri 14:01 GPS pajisje  ·  Tiranë

Shes obd2 wifi super obd suporton cdo obd2

22 EUR

09 Pri 11:08 GPS pajisje  ·  Tiranë

Kroskoti gl ml. 2011

50 EUR

02 Pri 17:18 GPS pajisje  ·  Durrës

Shitet Navi origjinal volkswagen

200 EUR

31 Mar 09:53 GPS pajisje  ·  Berat

Navi i madh per bmw x5 e70

202 EUR

26 Mar 14:09 GPS pajisje  ·  Elbasan

Navigator dhe ekran

1 EUR

26 Mar 06:05 GPS pajisje  ·  Vlorë

Mozi

700 LEK

24 Mar 12:41 GPS pajisje  ·  Lezhë

Paket zeri, Navi e46,x5 seria 5

30 000 LEK

22 Mar 14:09 GPS pajisje  ·  Tiranë

Shitet Android per Mercedes W211

98 EUR

05 Mar 10:19 GPS pajisje  ·  Tiranë

Kastofon rav4

140 LEK

28 Shk 21:26 GPS pajisje  ·  Tiranë

Shitet taksimetër

270 EUR

27 Shk 21:06 GPS pajisje  ·  Tiranë

SHITEN GPS për të gjitha llojet e makinave 50 Euro

50 EUR

23 Shk 10:46 GPS pajisje  ·  Tiranë

Gps per makina

30 EUR

13 Shk 12:40 GPS pajisje  ·  Tiranë

SHITET NAVI MERCEDES BENZ W245 W169

200 EUR

22 Jan 08:58 GPS pajisje  ·  Tiranë

Ekran bordi origjinal Ford Focus III

33 000 LEK

21 Jan 14:38 GPS pajisje  ·  Vlorë

SHITET NAVI W203 ORIGJINAL

300 EUR

23 Nën 11:25 GPS pajisje  ·  Korçë

Honda CR-V

250 EUR

09 Tet 14:13 GPS pajisje  ·  Tiranë

Shitet Kasetofon Pioneer ��

30 EUR Çmimi me zbritje

01 Tet 19:08 GPS pajisje  ·  Tiranë

Kasetafon ENVA I markes ATP

240 EUR

29 Sht 10:42 GPS pajisje  ·  Durrës

Shitet kasetofon origjinal

3 000 LEK


Blini dhe shisni pajisje GPS për makina


Dëshironi të vendosni sistem GPS në makinën tuaj? Shikoni njoftimet në Merrjep.al dhe gjeni GPS pajisje dhe navigator, GPS tracker, Mini GPS, Kasetofon, Sensor parkimi, Radio dhe pajisje tjera. Nëse dëshironi ta riparoni navigatorin e makinës tuaj, atëherë shikoni njoftimet për riparime të sistemeve GPS dhe gjeni kompani që ofron shërbim për riparimin e pajisjeve GPS.


Shikoni njoftimet në Merrjep.al dhe gjeni navigator, kasetofon, sensor dhe pajisje tjera për markat e ndryshme të makinave si: Golf, Passat, Mercedes-Benz, BMW, Aud, Toyota, Opel, Ford dhe shumë tjera.


Shisni navigator/GPS në MerrJep.al


Nëse keni pajisje për navigim që dëshironi të shisni, Merrjep.al është vendi i duhur për shitje. Me mbi 70,000 vizitorë ditor, ju mundeni lehtë të gjeni blerësit potencial të produktit tuaj. Krijoni njoftime të pasura me informacione të nevojshme për produktin dhe shpërndani njoftimin në tregun më të madh online - Merrjep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione