Cros

130 000 LEK

Shitet nga: Edi 26 Dhj 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet motori Husqvarna TE410E motori esht ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike. Motori esht me targa. Letrat i mbaroin 30-07-2018. Goma e par 100% e re kurse mbrapa 80% vaj filtra te nderuara. Shitet per arsye mos perdorimi . Cmimi 130.000 lek
Leaflet
Në fillim