Publikuar: Gush 14 2020 12:21

Shitet Piaggio Zip

EUR

Publikuar: Gush 14 12:21
Shikime: 4
shitet piaggio zip ne gjendje te mire pune .. motori ka 17000 kilometra dhe esht pothuajse i ri .. esht 2kohesh dhe shitet per arsye mosperdorimi .. per me shum kontaktoni ne numrin e telefonit 0682377707
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 1380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682377707

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione