Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Moped në shitje: Skuterë elektrikë, monopat, biçikleta në shitje

Aprillia , 1
Honda , 9
Ducati , 1
Yamaha , 5
Piaggio , 8

Koleksioni ynë i kuruar i moped në shitje shfaq një sërë opsionesh të larmishme, duke filluar nga skuter elektrik elegant deri te biçikleta në shitje dhe motorra me bateri në shitje, të gjitha të zgjedhura me përpikëri dhe të disponueshme për blerje.


Edhe nëse jeni duke kërkuar një skuter elektrik të ndërgjegjshëm për mjedisin apo një monopat të besueshëm, të përsosur si për udhëtime të shkurtra ashtu edhe për aventurat e fundjavës, MerrJep.al ka plot opsione për një skuter elektrik të lirë, biçikleta të lira, një monopatin, apo motorra me bateri në shitje.

Dje 11:49 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter Nave N65 25km/h OKAZION

349 EUR

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:33 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scoter electric.

280 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
16 Pri 18:38 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter Electric X8

365 EUR

Shitësit të Besuar
17 Mar 11:07 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Electric scooter

185 EUR

Shitësit të Besuar
19 Jan 10:04 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biçikleta

1 EUR

Shitësit të Besuar
06 Jan 19:23 Moped (nën 50cc)  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

MOTORR 49 CC Malaguti

65 000 LEK

02 Jan 14:20 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

�� Biciklete nr 12

8 000 LEK

Shitësit të Besuar
07 Nën 09:15 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete

140 LEK

Shitësit të Besuar
30 Tet 12:00 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

skuter HX X9 PRO

420 EUR

20 Tet 14:50 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Delvinë

fdsfds

1 LEK

Shitësit të Besuar
20 Tet 09:42 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  biçikleta origjinale 28" city  ·  Vlorë

biciklet

200 LEK

29 Sht 07:36 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

motor-automatik

900 LEK

18 Sht 19:34 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Scooter Xiaomi

370 EUR

04 Korr 18:41 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion per 1 jav

2 500 EUR

23 Maj 01:48 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr elektrik sportiv EBA PREDATOR V6

3 500 EUR

10 Maj 06:33 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Biciklete elektrike Mondrake Bosch Gen 4

1 900 EUR

29 Mar 00:50 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

shitet motor city coco

110 000 LEK

05 Mar 15:24 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet biciklete elektrike Full Suspension Bosch Gen 4

2 500 EUR

22 Nën 00:10 Moped (nën 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ninebot

950 EUR

02 Tet 11:45 Moped (nën 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Lifan 110 cc

700 LEK

07 Sht 14:50 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet scooter kcq

200 LEK

07 Sht 14:50 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet scooter kcq

2 000 LEK

19 Korr 19:12 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SCOOTER G30 XIAOMI MAX (e re ne kuti free dellivery)

400 EUR

08 Korr 08:45 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet motor elektrik

800 EUR

08 Korr 08:38 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr elektrik

800 EUR

18 Pri 22:18 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

motociklete

250 LEK

14 Mar 22:43 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

��OKAZION�� BICIKLETE ELEKTRIKE 650€

650 EUR

08 Jan 21:26 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

City coco

950 EUR

26 Dhj 21:13 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

SKUTER ME PEDALIM

1 900 EUR

25 Dhj 17:17 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Shkodër

Shitet

350 LEK

25 Dhj 14:57 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Shkodër

Shitet

400 LEK

17 Nën 20:15 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Gaming Keyboard

4 000 LEK

09 Korr 00:12 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Coco Moto

550 LEK

29 Qer 05:44 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  biçikleta origjinale 28" city  ·  Tiranë

biciklet

2 800 LEK

31 Mar 10:16 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklet

150 LEK

23 Mar 20:18 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

111111

320 EUR

01 Tet 18:59 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Tiranë

nga erjoni

37 000 LEK

25 Maj 19:17 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

malaguti ciak 150 super gjendje

750 LEK

10 Tet 17:50 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Piaggio Si

Shitësit të Besuar
10 Tet 17:50 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Piaggio Ciao

Shitësit të Besuar
10 Tet 17:50 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Piaggio Bravo

Shitësit të Besuar
20 Sht 21:54 Moped (nën 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

kosha per piceri

1 EUR

31 Gush 23:03 Moped (nën 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KOSHA PICERIE

19 Gush 12:13 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Lifan  ·  Tiranë

kosha picerie me drita 3D

08 Korr 22:34 Moped (nën 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

kosha picerie me drita 3D

1 LEK

Ku mund të përdoren motorrët moped nën 50cc?


Këto skutera/ motorra janë ideale për udhëtime në qytet dhe udhëtime në distanca të shkurtra. Ato janë të lehta për t'u manovruar dhe perfekte për të lundruar nëpër rrugët e mbipopulluara urbane. Për më tepër, motorrët moped nën 50cc shpesh janë më të përballueshëm dhe kërkojnë më pak mirëmbajtje në krahasim me modelet më të mëdha.

Moped në shitje: Të gjitha llojet e moped në MerrJep.al


Po kërkoni të blini një moped në shitje nën 50cc në Shqipëri? MerrJep.al ofron një platformë të përshtatshme për blerësit për të shfletuar një gamë të larmishme skuterësh të disponueshëm për shitje.


Përdoruesit mund të lundrojnë lehtësisht në faqen e internetit, duke filtruar kërkimin e tyre bazuar në kritere të tilla si madhësia e motorit, marka (BMX, Peugeot, Aprilia), diapazoni i çmimeve dhe vendndodhja.


Me lista të detajuara dhe foto të qarta, blerësit mund të marrin vendime të informuara dhe të gjejnë skuterin e përsosur që i përshtatet nevojave dhe preferencave të tyre.

Shisni Moped në MerrJep.al


MerrJep.al ofron një platformë miqësore për përdoruesit për shitësit që të listojnë moped e tyre dhe të lidhen me blerësit e mundshëm shpejt dhe me efikasitet. Shitësit mund të krijojnë lista të detajuara, duke përfshirë fotot, përshkrimet dhe informacionin e çmimeve, për të shfaqur moped e tyre në mënyrë super efektive.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar një skuter elektrik të ri ose thjesht kërkoni të shisni një skuter elektrik të përdorur, MerrJep.al ofron platformën e përsosur për të shitur skuterin tuaj pa probleme.


Nëse keni një llogari, ajo çfarë duhet të bëni është të krijoni një njoftim të ri me titullin që dëshironi, përshembull "shitet Piaggio" ose "shitet Sprint", "shitet Baotian 50cc". Mund të shtoni dhe vitin e prodhimit, "shitet skuter 50cc 2023", dhe ta ruani shpalljen. Pasi ta keni postuar, duke shtuar një përshkrim dhe një numër kontakti, prisni për telefonata. Nëse nuk e keni llogari, mund të krijoni një tani dhe të postoni njoftimin tuaj.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione