Shes Motorr

Shitet nga: Internet Elio 02 Tet 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Piaggio
Modeli: Liberty
Motorr Piaggio Liberty me targa te vogla, dokumentat i kane mbaruar, viti 2003, gjendje te mire vizuale, me xham mbrojtes dhe me kosh. Shitet per arsye mos perdorimit.
Ju lutem kontaktoni tek ky NR CEL: +355699305635
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim