Publikuar: Sht 27 2018 06:45

Urgjent Seat Ibiza Cupra 1.9 TDI

EUR

Publikuar: Sht 27 06:45
Shikime: 2
Pershendetje. Shes Seat ibiza 1.9 naft ne gjendje perfekte ska asnje problem mund ta kontrolloni dhe tek mekaniku juaj i besuar. Makines i jane ndruar faj filtra .Gominat konplet. Amurtizoret para mbrapa . Impjant muzike Pionier . Makina ka ardhur nga Franca i eshte paguar dhe dogana
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699819021

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione