Publikuar: Dhj 18 2016 05:10

U shit...flm merr jep

Publikuar: Dhj 18 05:10
Shikime: 9
Mercedez benz C 220 cdi viti 2000 ngjyra blu perle kamio manuale kondicioner xhama elektrike disqe alumini sensor drite sensor shiu kartat te gjitha te paguara ne gjendie te shkelqyer ska nevoje per as nje sherbim super makine dhe shume e bukur e paster brenda dhe jashte mund ta kontrolloni ku te doni makin me garanci...cmimi okazion 2900 euro dhe mundesi nderrimi
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
9
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694709369

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione