Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 11 2024 07:52

Okazion Audi A6 3.0 TDI S Line

EUR

EUR
Publikuar: Qer 11 07:52
Shikime: 11
AUDI A6 S Line Quattro - 3.0 tdi
- Viti 2012
- 186909 km
- Kambio Automatike
- Keyless Go Start/stop
- Eco mode
- Driving mode selection
- Komanda ne Timon funksionale
- Computer Board
- Euro 5
- Limitator shpejtesie, pilot automatik
- Interior Full Lekure
- Sendilje Elektrike + Memorje
- Sendilje me ngrohje
- Klima Automatike me ndarje ne 4 zona
- Baxho Xhami
- Pasqyra elektrike + mbyllie elektrike
- Audi Navigation System
- Audio fm/am, bluetooth, aux, Cd reader me 6 cd (me
komanda funksionale + touchpad)
- Sensor shiu, dritash automatike
- Fenere bixeno + led (me levizje automatike sipas terrenit) dhe stopa full led
- Cornering lights (dritat e mjegulles ndizen ne moment
Kthimi majtas ose djathta)
- Sensor parkimi + Camera Assist
- Auto Hold + frena dore elektrike
- Xhamat e zinj Lumar
- Disqe Audi 18” original
Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar. Gjendje perfekte motorrike,xhenerike & estetike
CMIMI 11800 Euro
CEL 0696859459
Përshkrimi i linkut
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
11
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696859459

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione