Publikuar: Sht 20 2022 11:32

Okazion Urgjent

EUR

Publikuar: Sht 20 11:32
Shikime: 173
Shitet alfa romeo 2.2jts gaz- benzine.Gazi i shenuar ne leje. makina esht ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.sedilje lekure, elektrike,pasqyra elektrike,sensor shiu,sensor dritash,sensor parkimi,dritat full led,pilot automatik ,Start/Stop etj. Nderrohet me makin portopagazh, mundesisht Alfa romeo. me ndrrim ka cmim tjeter
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
173
0688177155

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione