Mercedes E250CDI Sport Cupe 2010

0 EUR

Njoftimi i kompanisë Blihet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 20 Gush 08:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
Okazion!Mercedes E220CDI Avantgarde “Full”08 7 800 EUR
U SHIT 3 000 EUR
Audi A6 3.0 allroad Automat FULL 2011 13 500 EUR
❌E SHITUR❌ 4 300 EUR
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Shitet Mercedes Benz E250CDI Blueefficiency SPORT Cupe!Viti 2010!221Mije KM origjinale me te drejte kontrolli tek Mercedesi!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Navigator satelitir me GPS Tapiceri lekure shum e paster Drita Bi Xenon me vete pozicionim sipas terrenit Sensore parkimi origjinal Para-Mbrapa Sendile me ngrohje dhe levizje elektrike Pilot Automatik (Cruise Control)Limitator Shpejtesie Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen clima digitale bi zona disqe alumini origjinal ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222 & 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 6 200 EUR
 Mercedes A180CDI Automat 2014 0 EUR
U SHIT 3 500 EUR
U SHIT 4 500 EUR
Në fillim