Shitet c class 220 cdi viti 2003

3 500 EUR

Shitet nga: Luan 06 Pri 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
C class 220 cdi ,viti 2003 , pasqyra elektrike ,sendile elektrike ,me 205 mij kilometra origjinale vaj dhe filtra sapo jane nderruar me goma 70 % te reja , ne gjendje shume te mire dhe shumee paster ,e sapo ardhur nga gjermania ... 3500 euro i diskutueshem
Leaflet
Në fillim