Albani

4 900 EUR

Shitet nga: Edi 31 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 220
Shitet Benz c clas 220 Elegance.motorr evo i 2005 .Me dt 02 11 2017 ka ardhur nga Gjermania.Makina eshte e paisur me te gjitha dokumentat .makina eshte ne super gjendje .motorrike.xhenerike .dhe vizuale.me kilometre origjinale mud ta kontrolloni ku te deshironi ju. Tel 0696996560.cmimi 4900€ i diskutushem.
Leaflet
Në fillim