U SHIT

5 400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 18 Shk 17:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 2 600 EUR
U SHIT 5 500 EUR
❌E SHITUR❌ 1 EUR
U SHIT 3 400 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 220
Shitet Mercedes Benz C220CDI “EVO” Avantgarde i sapo ardhur dhe i sapo targuar me letra per 1 Vit!Viti 2005 Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot automatik (Cruise control) Drita Bi xenon te gjata dhe te shkurtra dhe me vete pozicionim sipas terrenit Tapiceri lekure shum e paster 4 goma te reja disqe alumini origjinale ABS ESP (sistem antirreshkitjes) antifurt origjinal me alarm etj...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Mundesi financimi edhe me keste mujore
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 300 EUR
❌E SHITUR❌ 7 400 EUR
U SHIT 4 900 EUR
❌E SHITUR❌ 3 200 EUR
Në fillim