U SHIT!

3 850 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 11 Nën 14:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 2 750 EUR
U SHIT! 3 400 EUR
❌E SHITUR❌ 6 900 EUR
U SHIT! 7 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shitet Mercedes C220CDI “Elegance”Euro 4 i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!156MIJE KM origjinale me liber sherbimi Gjerman! Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot Automatik (Cruise Control) Navigator i vogel Sendile me ngrohje Sensore parkimi origjinal Para-Mbrapa 4 xhama elektrik sensore dritash sensore shiu Pasqyra me palosje dhe me ngrohje Celes me Inox (model i ri) sendilet e pasme te palosshme etj MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM AUTO BEU.FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 3 100 EUR
U SHIT 5 400 EUR
AUTO “BEU” SHIT-BLERJE AUTOMJETESH 0 LEK
Okazion!Kia Soul 1.6 Gaz-Benzine BRC 2011 5 800 EUR
Në fillim